WestNews.com.ua

“Чорний ліс”. В Калуші стартувала програма спільно з учасниками АТО. ФОТО

12.06.2019, 10:12  |  Автор:   Власенко Власта

 На базі Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка розпочалася Міська молодіжна патріотична програма «Чорний ліс-2019», інформує West News.

З 11 по 14 червня в Калуші триватиме молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс – 2019», повідомляє прес-служба Калуської міської ради.

Участь у програмі беруть 9 учнівських команд. Цього раку конкурси проходитимуть на на базі гімназії ім. Дмитра Бахматюка, ліцею №10, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та ДЮСШ «Сокіл».

Відкриття «Чорного лісу» відбулося за участі начальника управління освіти Ірини Люклян, начальника молоді, фізичної культури і спорту Михайла Клима та учасників АТО.

“Чорний ліс”- це молодіжна науково-пізнавальна патріотична програма, яка традиційно проходить на Івано-Франківщині.

Діти проходитимуть вишкільну підготовку, для того щоб навчитися поведінки в не комфортних для них умовах. На молодь чекає ряд випробувань: представлення команд, конкурс пісні та строю, вікторина з історії визвольних змагань, краєзнавча вікторина, стрільба з пневматичної гвинтівки, долікарська допомога, туристична техніка, футбол, волейбол, конкурс патріотичної пісні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті чоловік звів рахунки з життям

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X