WestNews.com.ua

Чотири квартири, два автомобілі: що задекларував голова Надвірнянської РДА та його дружина

14.04.2019, 15:31  |  Автор:   Власенко Власта

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Традиційно WestNews показує, як змінилися статки чиновників. За 2018 рік свою щорічну декларацію подав і голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Володимирович Кеніз.

Згідно декларації, у нього спільно з Тетяною Кеніз і Олександром Кеніз є квартира площею 36 м², яка набута ще у 2002 році та знаходиться в Івано-Франківську. Також голова РДА у Франківську володіє двома гаражами площею по 20м2Крім того, він вказав у декларації, що із 2012 року має квартиру площею 50 м² у Києві.

У власності його дружини Тетяни дві квартири та нежитлове приміщення площею 121 м², 68 м², 62 м² відповідно, які знаходяться в Івано-Франківську.

Олександр Кеніз володіє із 2002 року автівкою “ГАЗ” 1960 року випуску, а з 2011 року у його власності машина “MERCEDES-BENZ” 2008 року випуску.

У 2018 році у родини голови Надвірнянської РДА не з’явилося жодного нового об’єкта нерухомості чи транспортного засобу.

Заробітна плата голови Надвірняської РДА у 2018 році склала 441 286 гривень. Варто зазначити, що минулого року пан Олександр отримав 298 587 гривень. А Тетяна Кеніз за основним місцем роботи у ТОВ “СІЛЬ ПЕРЕЦЬ” отримала 7 030 гривень. Також жінці нарахували 627 гривень процентів в АБ “УКРГАЗБАНК”.

Інформація про грошові активи та цінні папери відсутня.

Нагадаємо, які статки задекларував мер Яремче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинок, сарай, земельна ділянка: що декларує очільник Тисмениці Степан Сворак

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X