Чотири райони Прикарпаття досі не мають повної виплати зарплат

На Прикарпатті існує незабезпеченість видатками на оплату праці працівників бюджетної сфери, зокрема у галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

Найбільше не вистачає фінансового ресурсу у м. Івано-Франківську, Тлумацькому, Косівському, Рогатинському та Верховинському районах, інформує WestNews. Натомість, варто зазначити, що відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати у Галицькому, Калуському і Снятинському районах, а також у містах Калуші, Коломиї, Яремчі та Бурштині.

«У зв’язку з бюджетною децентралізацією місцеві бюджети мають у розпорядженні відповідний фінансовий ресурс, яким необхідно раціонально розпоряджатися. Тож задля того, щоб забезпечити належний стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ районів, буде створена моніторингова робоча група з числа керівників департаментів фінансів, освіти, охорони здоров’я, яка в онлайн режимі відслідковуватиме ситуацію та аналізуватиме спрямування фінансів місцевих бюджетів на вказані потреби», – наголосив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

До слова, на Прикарпатті перевірили Управління пенсійного фонду щодо виплат зарплат.

Відтак, державними виконавцями Городенківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області проведено перевірку бухгалтерії Тлумацького об’єднаного УПФУ Івано-Франківської області щодо виконання постанов про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника в частині здійснення стягнення та перерахунку аліментних платежів. Одночасно надано роз’яснення чинного законодавства щодо стягнення аліментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли в Україні влада підвищить мінімальну зарплатню

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.