WestNews.com.ua

COVID-19 в Україні: у яких областях найбільше хворих

20.09.2020, 12:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

20 вересня в Україні за добу зафіксовано 2 966 нових випадків, натомість одужало 758 пацієнтів. Загалом маємо 175 678 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 557 летальних.

Про це свідчать дані Ради національної безпеки і оборони.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (424, в т.ч. м. Харків – 327), м. Києві (343), Тернопільській (231), Одеській (217), Львівській (188) та Івано-Франківській (170) областях.

У зв’язку з похолоданням, очільник МОЗ нагадав про дотримання чітких протиепідемічних правил у приміщеннях: необхідно носити маски, користуватися антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції.

Також МОЗ України в найближчий перспективі планує впровадити поетапний відпуск всіх рецептурних ліків за електронним рецептом. З цією метою при міністерстві створена робоча група. Орієнтовно в планах відпуск інсулінів, імуносупресивних та наркотичних лікарських засобів – 2021 рік; антибіотиків – 2022 рік; інших рецептурних груп лікарських засобів, визначених МОЗ – починаючи з 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Кількість хворих на коронавірус зменшується”, – міський голова

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X