WestNews.com.ua

Cправу закрили: суд не знайшов правопорушення у декларації Зеленського

24.07.2020, 21:40  |  Автор:   Менів Андрій

Печерський районний суд Києва вказав на відсутність адміністративного правопорушення у декларації президента України Володимира Зеленського.

Як йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, відповідне рішення постановила суддя Світлана Смик, пише УНІАН.

Зокрема, Печерський райсуд Києва розглянув протокол про адміністративне порушення, складений головою Національного агентства з питань запобігання корупції Олександром Новіковим, щодо президента України за порушення вимог ч.2 ст.52 закону України «Про запобігання корупції», оскільки він не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, які виникли унаслідок придбання 17 липня 2019 року майна, зокрема облігацій внутрішньої державної позики на суму 99 941,38 доларів США, що станом на день придбання за офіційним курсом НБУ становить 2 584 692 гривні.

При цьому, провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно Зеленського суд постановив закрити на підставі відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

Суд вказав, що відповідно до ст. 105 Конституції України, президент користується правом недоторканності на час виконання повноважень. Зокрема, президент України на час виконання повноважень не несе кримінальної відповідальності, проти нього не може бути порушена кримінальна справа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кінець епохи бідності!”: як виглядає президентська дача в “Конча-Заспі”, де житиме Зеленський. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X