Cтали відомі результати досліджень 50-ти проб води з пляжів на Прикарпатті

19.07.2019, 17:06  |  Автор:   Менів Андрій

На території Івано-Франківської області офіційно функціонує три пляжі: міське озеро в місті Івано- Франківськ, а також штучні стави в селі Поляниця Яремчанької міської ради.

З початку літнього сезону  станом на 19 липня лабораторіями ДУ «Івано-Франківський  обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано для досліджень 50 проб води з об’єктів рекреаційного та оздоровчого використання ( пляжів).

За результатами досліджень вода відповідає санітарно- гігієнічним нормативам по мікробіологічних та санітарно- хімічних показниках. В даний час відпочинок на території вказаних об’єктів не створює загрозу здоров’ю людей.

Разом з тим, фахівці наполегливо радять відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку.

Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, які часто обирають мешканці, можуть нести загрозу здоров’ю.

Нагадаємо, В міському озері Івано-Франківська втопилася жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Озеро не пробачає байдужості: в мерії Франківська обурені через бездіяльність поліції та ДСНС

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X