WestNews.com.ua

ДБР наказали закрити справу проти Петра Порошенка: немає складу злочину

28.02.2020, 22:45  |  Автор:   Порепа Петро

Шевченківський суд виніс постанову для ДБР закрити справу, за якою Петра Порошенка сьогодні викликався на допит, у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Про це під час брифінгу заявив п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко, інформує WestNews із посиланням на “Прямий“.

“Хочу подякувати всім, хто залишився небайдужим до спроби розпочати повернення України в часи Януковича і розпочати політичні переслідування опозиції. Ми з нашими адвокатами щойно повернулися з Шевченківського суду міста Києва. 10 хвилин тому суддя Шевченківського суду ухвалила рішення скасувати постанову слідчого про відмову нам в закритті кримінальної справи, по якій ми сьогодні запрошені на допит. Постанова скасована, суддя ухвалила рішення зобов’язати слідчого розглянути закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину”, – повідомив Порошенко.

Петро Порошенко переконаний, що ДБР проігнорує рішення суду, і виконуватиме вказівки Офісу президента Зеленського щодо політичних переслідувань.

“Володимире Олександровичу, займіться функціями президента. Захищайте країну, укріплюйте світову солідарність, допомагайте розв’язувати соціальні проблеми людей і не ставайте Януковичем. В нього було дуже погане минуле і майбутнє теж не радісне. Залиште судову і правоохоронну систему в спокої, їхня мета – бути незалежними. Бо те, що ми чули в “плівках Труби”, колишнього очільника ДБР, це щоденне втручання в роботу слідчих і судів. Це кримінальний злочин, не займайтеся цим… Ми сьогодні прийшли до Державного бюро розслідувань розуміючи, що це фарс, розуміючи, що це ознака політичних переслідувань. Розуміючи, що влада вміє єдине – давати видовище”, – заявив Порошенко.

Він також зазначив, що влада намагається відволікти увагу від прорахунків у безпекових питаннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чинний президент України Петро Порошенко заявив, що підпише ухвалений парламентом закон про функціонування української мови як державної

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X