Де дешевше: у яких франківських супермаркетах вигідніше скуплятися? ТАБЛИЦЯ

Ціни на продукти в Україні міняються ледь не щодня. Спочатку вони стрімко зростають, потім можуть трохи впасти, а на кінець знову сягають свого максимуму. Та з чим це пов’язано розуміє не кожен.

Та чи відрізняються ціни у супермаркетах, зокрема, у Івано-Франківську?

Люди звикли отоварюватись у тих магазинах, поблизу яких вони проживають. У таких випадках на ціни не звертають уваги, адже користуються тим, що ближче. Так, нібито, вигідніше.

DppTlBfR

Сайт WestNews з’ясував, де у Франківську дешевше отоварюватися і порівняти ціни на основні продукти у місцевих супермаркетах. Для дослідження ми обрали найпопулярніші супермаркети міста: Вопак, Фуршет, Сільпо, Арсен та Колібріс (ТЦ “ВЕЛЕС”).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітамінний вибух: скільки коштують сезонні фрукти та овочі на прилавках супермаркету та ринку у Франківську

Минулого року Кабмін затвердив новий набір споживчого кошика, на сонові якого розраховують прожитковий мінімум і від якого залежать соцвиплати в державі. З цього списку ми обрали найбільш популярні і потрібні продукти, якими можуть користуватися франківці. Виявилось, що ціни все ж різняться.

продукти

Як бачимо, ціни на окремі товари можуть не сильно відрізнятися, проте в кінцевому результаті різниця добре помітна. За нашим невеликим дослідженням, найдешевшим є супермаркет “Арсен”,а найдорожче – у супермаркеті “Фуршет”.

Проте, це лише маленька частина продуктів, які люди можуть купувати щодня. Можливо, у Вас є власні “точки”, в яких Ви впевнені і в ціні, і в якості. Може, й краще звертати увагу не на ціну, а на свіжість та придатність продуктів. Купуйте там, де вважаєте за потрібне. Найкраще перевірене часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Здорово” та “корисно”: у франківському супермаркеті продають сік, вкритий пліснявою. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.