WestNews.com.ua

Де та за скільки у Франківську можна здати тест на коронавірус?

04.08.2020, 20:18  |  Автор:   Хромей Зоряна

Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує про запровадження платних послуг з проведення лабораторної діагностики COVID-19. 

Вірусологічна лабораторія лабораторного центру досліджує біологічний матеріал від людини на наявність вірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та визначення антитіл класу IgM та IgG методом ІФА.

Відбір матеріалу для дослідження проводиться медичними працівниками ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» шляхом взяття мазків із зіву та носа , та крові з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 10:00 год за адресою вул. Шевченка, 4, м. Івано-Франківськ.

Дослідження біоматеріалу проводиться в термін до 2-х діб.

Вартість робіт з дослідження біоматеріалу від людини методом ПЛР з метою діагностики COVID-19 становить 640 грн.

Вартість робіт з дослідження біоматеріалу від людини методом ІФА з метою діагностики COVID-19 становить 204 грн. (IgM) та 209 грн. (IgG).

Довідки за телефоном: (0342) 75-28-78.

До слова, безоплатна лабораторна діагностика на коронавірусну хворобу COVID-19 проводиться вірусологічною лабораторією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» категоріям осіб, відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» ( із змінами, затвердженими Наказом МОЗ України № 1411 “Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» від 16. 06. 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Коронавірус в Україні: кількість нових випадків відчутно зменшилася

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X