WestNews.com.ua

Де цього літа відпочили або ж відпочиватимуть франківці? ОПИТУВАННЯ

14.08.2020, 16:48  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Літо – пора відпусток, однак, 2020-тий не надто сприятливий у цьому сенсі. Пандемія вплинула на всі сфери життя цілого світу, а також обмежила можливості щодо вибору відпочинку, якщо ж уже прийнято рішення вирушати.

Ми пішли до найближчого “джерела свіжості” – франківського фонтану, щоб опитати франківців щодо того, як вони планують відпочивати цього року.

Ольга, 67 років, пенсіонерка

“Про що ти говориш, звідки можуть бути гроші на відпочинок у звичайного пенсіонера? Колись була молода, то їздила з чоловіком і дітьми на море в Одесу, а зараз думаю, що не дуже і хочеться. Такий вік, що мені вже добре на дачі, дякую меру, що тепер можна нормально добратись”.

Наталя, 21 рік, студентка

“Я люблю море, але зараз не дуже виходить, бо з цим коронавірусом трохи мало грошей, сама ще не маю стабільної роботи, а у батьків не хотілось би брати. Маю компанію добрих друзів, добре, що “пустили” поїзда, їздимо в гори – це досить бюджетно, раджу всім. Можливо будемо подоружувати Україною, є ще два тижні до навчання”.

Вікторія і Максим, 26 та 28 років, працюють у сфері IT

“А ми вже у відпустці, приїхали з чоловіком піднятись на Говерлу, сьогодні маємо вільний день і приїхали в Івано-Франківськ погуляти. Нам у вас дуже подобається, красиве місто, доступні ціни, хотіли б провести тут більше часу”.

Назар, 19 років, абітурієнт

“Мені цього літа не до відпочинку, я поступаю, стільки клопотів. Але у вільний час їжджу з друзями на річку”.

Світлана, 46 років, працівниці Пенсійного фонду

“Цього літа нікуди не їздили і не будемо їхати, маємо з чоловіком багато справ по дому, затіяли ремонт, тому увесь час витратимо на це”.

Каріна, вік та вид зайнятості приховує

“Летимо родиною в Туреччину, для мене це літо не відрізняється від тих, які були до того. Не вірю в пандемію і всі ці події мені здаються дивними, живіть як хочете і не слухайте новини. Вважаю, що якісь дані не мають впливати на відпочинок чи його відсутність”.

Отож, як бачимо, у 2020-тому франківці надають перевагу домашньому відпочинку у межах своєї країни або ж навіть міста, а куди цього літа вирушите ви?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 13-річний прикарпатець зернеться до Ілона Маска із проханням взяти участь у майбутньому польоті на Марс

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X