Дефіле, виставки та дегустації: в Галичі відзначили День лісівника. ФОТО

14.09.2018, 17:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 14 вересня, на території Галицького національного природного парку відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу, інформує WestNews.

У програмі передбачені виставки колективів лісових господарств Івано-Франківського обласного управління; презентація шкільних лісництв, експозиції лісових культур та насіння; майстер-клас з топінарію, виставки лісівничої та мисливської амуніції, різьбярство, дефіле мисливського одягу та аксесуарів, дегустація страв мисливської кухні, виступи вокально-хореографічних колективів.

«Сьогодні перед лісівниками постало багато викликів, але я переконаний що вони не завадять вам виконувати свою роботу професійно. Ви робите надзвичайно багато для того, щоб зберегти і примножити наше спільне національне багатство», – наголосив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

Дівчата продемонстрували вбрання в етнічному стилі, а деякі елементи одягу були зроблені з кори. Цю колекцію одягу під назвою “В диких умовах” створила франківська дизайнерка Аліна Віліщук.

До слова, депутати облради планують звернутися до Уряду та Президента щодо необхідності реформування лісової галузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На території військового лісгоспу Прикарпаття незаконно вирубали дерев на майже півмільйона гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X