WestNews.com.ua

Декларування вбиральні вмотивоване: міський голова Тисмениці прокоментував свої статки

23.06.2020, 9:18  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

WestNews уже неодноразово писав про статки голів Прикарпатті і нещодавно розібрав декларацію міського голови Тисмениці Сворака Степана Дмитровича.

З розглянутих раніше керівників він єдиним, хто вніс у свою декларацію пункт “вбиральня” і робить це вже кілька років поспіль, а також аналогічний запис є і у дружини міского голови пані Лілії, але вже без вказаної площі.

Це породило постійні жарти, люди не розуміють навіщо декларувати вбиральню, це не казна-яке багатство. Отож, Степан Дмитрович відверто і привітно пояснив вмотивованість такого вчинку і виявилось, що всі жарти даремні.

“Вбиральня є капітальним будівництвом, вона приєднана до літньої кухні і я не мав права її приховати у декларації. Так само і у дружини, але без площі, бо будівля з дерева”, – каже Степан Сворак.

Також міський голова відкинув всі наклепи про приховування в декларації інших членів родини:

“Одна донька померла, інша – з зятем живе в Києві, у них своя сім’я і до нашого бюджету вони не мають ніякого відношення”, – підсумував голова Тисмениці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тисмениччині вантажний автомобіль злетів з дороги. ФОТОФАКТ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X