Депутат-борець із забудовою міського озера отримав квартиру. ФОТО

Сьогодні, 12 жовтня, відбулося урочисте вручення ключів від подарованих квартир бійцям АТО з Івано-Франківська та їхнім родинам.

У межах проекту “Житло воїнам АТО” міська асоціація спільно з міською радою напрацьовує можливості і шукає шляхи для житлового забезпечення тих учасників антитерористичної операції, котрі мають у цьому гостру потребу. За рік часу, за словами очільника міської асоціації Василя Андріїва, квартири виділили вже 31 бійцеві. Це унікальний для України і дуже позитивний результат, пише WestNews.

Одним із восьми щасливих атовців, яким сьогодні вручили ключі, став депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін. Уродженець Ялти, який вже кілька років живе активним життям у нашому місті, доброволець АТО, котрий пережив Іловайський котел, – так побратима охарактеризував Василь Андріїв. Він воював на Сході у складі добровольчого батальйону “Донбас”, сорок шість днів провів у полоні. Є майстром спорту з боксу, має нагороди “За відвагу” та “Захисник Вітчизни”.

Також Волгін відомий у місті як упертий борець із скандальними проектами, зокрема, незаконною забудовою міського озера, та іншими прикладами депутатсько-чиновницького свавілля в Івано-Франківську. Втім, його критикують за те, що сам депутат офіційно працює на одного з забудівників.

22472528_851496255031912_1131716195_n

Як ми повідомляли, сьогодні франківським бійцям АТО вручили ключі від нових квартир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат Андріан Волгін відверто розповів про скандал навколо забудови міського озера. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.