Депутат Гречанюк прокоментував інцидент на сесії міської ради

Депутат міської ради Петро Гречанюк від фракції “Самопоміч” на своїй сторінці у Facebook прокоментував інцидент, який стався сьогодні під час сесії міської ради, передає WestNews.

“Інцидент, який стався сьогодні на сесії міської ради, переконав мене в тому, що деяким депутатам бракує вихованості, поваги та елементарної стриманості. Мені особисто прикро, що маніпуляція проблемами «АТО» та не завжди потрібні крики відвертаєють увагу від більш важливих питань.

Проблема обговорення та прийняття бюджету є першочерговим завданням депутатського корпусу, оскільки це документ, за яким має жити Івано-Франківськ протягом 2017 року. Нічого досконалого немає, але якщо нас мешканці міста обрали депутатами, то ми зобов’язані його обговорити, доопрацювати, заслухати пропозиції, а вже потім виставляти на голосування.

Земельне питання, яке першочергово п. Волгін хотів винести на голосування є теж, безумовно, важливим, але за нього голосувати потрібно не повним пакетом. Надання дозволу на розроблення детальних планів територій (а їх більше 10!) потрібно обговорювати та голосувати за кожну ОКРЕМО, а не всі загалом.

Є питання виділення землі хлопцям, які воювали чи воюють в АТО. Я не думаю, що депутати міської ради не підтримали б виділення даної земельної ділянки. Особисто я б проголосував “ЗА”, так само і мої колеги по фракції «Самопоміч» підтримали б це! Але є питання по інших земельних ділянках, виділення яких потрібно обговорити, заслухати всі “за” і” проти”, а тоді голосувати. А робити ці популістські виступи, показувати своє невдоволення, бо хтось має іншу думку є недоречним.

Я не вважаю правильним, що розприділення землі є більш важливішим, ніж обговорення бюджету. Все можна вирішити демократичним шляхом: ГОЛОСУВАТИ і ЧЕСНО ПРАЦЮВАТИ!!!

Тому не потрібно вводити в оману людей та робити «цирки» з сесії міської ради. Депутат є обличчям громади, тому він повинен показувати приклад, як потрібно себе поводити.

Враховуючи ситуацію, я можу цей інцидент списати на недосвідченість, певну імпульсивність та молодечу нестриманість. Маю надію, що Волгін зробить правильні висновки з цієї ситуації”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, що сьогодні депутат Волгін на сесії Івано-Франківської ради жбурнув проектами рішень у колег-депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську затвердили міський бюджет на 2017 рік

Коментарі:

Comments are closed.