WestNews.com.ua

Депутат від “Слуги народу” розповів, чи буде в Україні повноцінне дистанційне навчання

02.07.2020, 9:47  |  Автор:   Назаренко Юлія

Раніше в Україні ходили чутки про те, що з вересня діти не вийдуть на навчання до шкіл, а продовжуватимуть дистанційні завдання. Однак чимало батьків висловлювали своє обурення щодо можливої реалізації такого рішення.

Однак голова парламентського комітету з питань освіти та науки, представник партії «Слуга народу» Сергій Бабак вважає, що саме дистанційна освіта може бути непоганим рішенням для навчання в умовах пандемії коронавірусу. Про це він повідомив в інтерв’ю “Радіо Свобода“.

Та не зважаючи на всі побоювання людей, онлайн-освіта в Україні не може повноцінно замінити очну. Дистанційне навчання може виступати в ролі  “додаткового інструмента” для отримання знань.

“Робити її повноцінною? Вона ще до цього не готова технологічно і це зовсім інші методи викладання”, – говорить депутат.

Але, якщо пандемія коронавірусу не буде вщухати в Україні, то варіант з дистанційними заняттями це не найгірший варіант.

“Щодо першого вересня. Я розумію, що люди не хочуть дистанційної освіти. Я розумію, що часто це свої власні інтереси (“Мені немає з ким залишити дитину”)… Я все розумію. Є дуже багато причин і всі вони мають право на життя. Єдине, що в мене є до всіх батьків просте запитання: а якщо 1 вересня заборонять дітям іти до школи, що робити? Взагалі нічого не робити? Тоді, може, все ж таки краще дистанційна освіта? Ну, це хоч якийсь елемент доступу до знань”, – каже Сергій Бабак.​

Нагадаємо, раніше міський голова Руслан Марцінків висловив своє занепокоєння тим, що з новий навчальний рік може пройти в режимі онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві франківські вчительки відзняли гумористичний кліп на тему онлайн-навчання

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X