На сесії міської ради депутати розглянули звернення до Президента та Кабміну

У вівторок, 11 квітня, в Івано-Франківську відбулася позачергова сесія міської ради стосовно скасування введення абонплати на газ.

Нагадаємо, ініціатором проведення позачергової сесії став міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Як відомо, наприкінці березня Національна комісія ввела фіксовану абонплату за доставку газу, яка не залежить від кількості вжитого синього палива.

Разом з тим, вартість газу була суттєво знижена.

Оскільки рішення про введення абонплати на газ напередодні було скасовано, депутати вирішили розглянути замість цього звернення до президента та кабміну щодо нового трудового кодексу. На думку міського голови, такий порушує права роботи робітників.

“Цей кодекс написаний під диктовку олігархів і є антиукраїнським. Цим документом фактично скасовується 40-годинний робочий тиждень. Кодекс дає право керівникам слідкувати за підлеглими. Експерти та профспілки стверджують, що новий кодекс стане менш справедливим, ніж нині діючий”, – йдеться у зверненні.

Відтак, 30 депутатів міської ради проголосували за це рішення.

Варто зазначити, що і уряд, і Президент негативно поставились до рішення НКРЕКП про абонплату на газ і закликали скасувати його. В підсумку, кілька днів тому національна комісія таки скасувала постанову про введення абонплати на газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Великодня у Франківську мають закрити більшість розкопок

Коментарі:

Comments are closed.