WestNews.com.ua

Депутати проголосували за приєднання Чернієва та Підлужжя до новоствореної Івано-Франківської міської територіальної громади

09.10.2019, 12:08  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбулася позачергова 31-ша сесія міської ради сьомого скликання.

Зокрема, під час засідання депутати розглянули питання про утворення Івано-Франківської міської територіальної громади, до якої увійшли Івано-Франківськ та села Підлужжя та Черніїв Тисменицького району, пише WestNews.

«Ми як одна родина, можемо сваритись, але творення великої ОТГ є потрібним. На щастя Івано-Франківськ розвивається, збільшується кількість населення, у нас є потреба в інвестиційних зонах.

Нам не вистачає рекреаційних зон, ми сьогодні відчуваємо, що не користуємось можливостями, які є в держави або надають закордонні партнери. Від цього виграють не тільки жителі сіл, а й франківчани.

Саме це рішення буде записано в історію розвитку Івано-Франківська. Ми повинні створити одну родину, це не просто, але цей шлях ми маємо пройти разом, спільно», – зазначив під час сесії міський голова Руслан Марцінків.

Депутат Віталій Мерінов поцікавився про долю приміських сіл, які наразі входять до Івано-Франківської міської ради.

«Міські села залишають на території міської ради, ніякої загрози немає. По факту, лишається Івано-Франківська міська рада і п’ять громад», – відповів Марцінків.

Відтак, депутати міськради проголосували за добровільне приєднання Черніївської та Підлузької сільських територіальних громад Тисменицького району до Івано-Франківської міської територіальної громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті утворилась ще одна ОТГ – Гвіздецька

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X