WestNews.com.ua

Депутати ВР зберегли акцизний збір на пальне для місцевих громад

14.11.2019, 11:16  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер, 14 листопада, депутати Верхової Ради підтримали правку щодо збереження акцизного збору на пальне для місцевих громад.

Відтак, народні обранці не погодились з пропозицію Уряду забрати цей податок на державний рівень.

Про це на власній сторінці в мережі Facebook повідомила прикарпатська депутатка Оксана Савчук.

«Це важливий крок назустріч місцевому самоврядуванню. Для Івано-Франківська – це можливість зберегти в бюджеті міста понад 40 млн грн., за які місто ремонтує дороги, двори та тротуари», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Законом України від 20 грудня 2016 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» скасовано акцизний податок з роздрібного продажу з нафтопродуктів з одночасним збільшенням ставок акцизного податку з виробництва та імпорту нафтопродуктів.

Змінами до Бюджетного кодексу передбачено перерозподіл 13,44% акцизного податку з виробництва та імпорту нафтопродуктів між бюджетами місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запровадження ринку землі: нардепи з Прикарпаття пояснили свої рішення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X