WestNews.com.ua

Державне підприємство уклало договір про капітальний ремонт щодо проблемної дороги на Рожнятівщині

12.08.2020, 13:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Державне підприємство “Дороги Прикарпаття” повідомило, що уклали договір про виконання капітального ремонту дороги до села Липовиця в Рожнятівському районі.

Про це інформує WestNews з посиланням на “Суспільне“.

Так, наразі підприємство узгоджує графік виконання робіт на автодорозі С091107, яка веде до села Липовиця з Рожнятова.

“ДП “Дороги Прикарпаття” уклало договір щодо виконання капітального ремонту а/д С091107 Рожнятів-Липовиця. Наразі узгоджуємо календарний графік виконання робіт. Водночас очікуємо, що підрядник приступить до проведення ремонту в найближчий час”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, десятого серпня голова Рожнятівської РДА Ірина Люклян під час онлайн-наради з головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федорівим повідомила, що жителі району регулярно скаржаться їй на стан дороги до Липовиці.

“Тендер ніби відбувся, виграла тернопільська фірма, але роботи так ніхто і не почав. Зрозумійте нас. Зараз перед виборами всі піаряться на цій дорозі і, коли ви розпочнете роботи, припишуть всі заслуги собі. У п’ятницю мене людей 30 тримали у кабінеті. Питали, коли буде робитися дорога. Вони хочуть їхати в ОДА, я не можу їх більше тримати. Нехай їдуть. Люди налаштовані рішуче та хочуть перекривати дорогу”, – сказала Ірина Люклян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укладають асфальтобетон: на Снятинщині продовжується поточний дрібний ремонт. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X