WestNews.com.ua

Ділянка невелика, але проблемна: на Калущині ремонтують дорогу. ФОТО

13.11.2018, 11:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

ТОВ «ПБС» ремонтує дорогу у селі Пійло Калуського району.

 Довжина ділянки – 1100 метрів. Зараз це найгірший відтинок на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига, який довелось пропустити через відсутність фінансування. Але зараз роботи з ремонту дороги відновлені. Працівники «ПБС» почали розпушення старого дорожнього покриття.

«Ділянка невелика, але проблемна. Тут дуже глибокі ями. Водії, щоб їх об’їхати, змушені виїжджати на узбіччя. Ми намагатимемось відремонтувати дорогу якомога швидше. Традиційно зробимо регенерацію покриття та заасфальтуємо», – каже головний інженер ТОВ «ПБС» Микола Сергійчук.

Ситуація із виділенням коштів на дорогу Н-10 скрутна. Наразі їх вистачить лише для того, щоб відремонтувати Пійло. Але у селі Голинь, що також на Калущині, не менш проблемна ділянка і її також негайно слід ремонтувати.

«Якісні дороги повинні бути всюди. Незалежно від того, чи це велике місто, чи маленьке село. Більша частина дороги державного значення Н-10 у Калуському районі відремонтована. Я зроблю все можливе, щоб належний проїзд був забезпечений і через село Голинь», – каже народний депутат України Віктор Шевченко.

На правах реклами

До слова, на Косівщині триває ремонт дороги Криворівня – Чернівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Долині відремонтують головне транспортне кільце. ФОТО

13.11.2018, 11:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X