WestNews.com.ua

Директор департаменту соцполітики Василь Семанюк про субсидії і не тільки. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

20.09.2018, 10:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 20 вересня, відбулася прес-конференція директора департаменту соціальної політики Івано-Франківського міськвиконкому Василя Семанюка.

Під час зустрічі з місцевими ЗМІ, яка відбулася в редакції газети «Західний кур’єр», говоритили про субсидії та інші соціальні питання.

«В 2015 році в місті Івано-Франківську було 8500 одержувачів субсидій. Потім, відбулися зміни, відтак будь-хто отримав змогу отримавати пільги. Дійшло до того, що в нас було біля 40 тисяч домогосподарств із субсидіями. Втім, з 1 травня відбулися чергові зміни. Наразі із 40 тисяч залишилися тільки 15 тисяч. Решта – мали звертатися з новини заявами там деклараціями», – розповів Василь Семанюк.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага! На Прикарпатті активізувались шахраї, що видають себе за податківців

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X