WestNews.com.ua

Директор Франківського міського перинатального центру прокоментував смерть молодої матері

09.10.2019, 12:44  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі померла жінка.

Директор Комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» Сергій Стефанко тільки сьогодні, 9 жовтня, дав перший коментар з приводу смерті породіллі, яка сталась в закладі.

«Приносимо щирі співчуття рідним породіллі, яка померла. У Міському перинатальному центрі працюють компетентні органи з розслідування причин її смерті. Адміністрація закладу всіляко сприяє розслідуванню даного прикрого випадку. На жаль висновки і коментарі можна буде давати лише після отримання результатів роботи експертів», – зазначив Сергій Львович.

Натомість, як повідомили в Управлінні Нацполіції області, до правоохоронців звернуся чоловік жінки, яка померла, щодо дій працівників перинатального центру.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 140 (ч.1) ККУ (Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція відкрила кримінальне провадження щодо смерті жінки, яка померла в перинатальному центрі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X