WestNews.com.ua

Директор Франківського перинатального центру прокоментував чутки про брак “пакунків малюка”

09.07.2020, 19:38  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews, 30 червня цього року за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольним комітетом України прийнято рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Натомість розглядається грошова компенсація від вартості пакунку.

Начальник відділу сім’ї та гендерної політики міської ради Назарій Куземка на своїй сторінці у Фейсбуці поділився інформацією про те, що  “пакунки маляти” в Івано-Франківській області ще є, але залишки з часом вичерпаються.

У свою чергу директор КНП “МКПЦ” Сергій Стефанко зазначив, що “пакунків малюка” наразі вистачає.

“Їх замовили на місяць і принесли стільки, скільки замовили. Про те, що невдовзі пакунків не буде інформація не надходила”, – повідомила WestNews прессекретар КНП “МКПЦ” Вікторія Біла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:До Івано-Франківська прибули обіцяні “пакунки малюка”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X