WestNews.com.ua

Директор франківського пологового звернувся до поліції після зустрічі з Волгіним

18.07.2018, 14:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін завітав до директора КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр».

Зокрема, він повідомив про те, що керівник перинатального центру Сергій Стефанко закупив апарат УЗД за 2 мільйони, ціна якого, як каже активіст, небагато-немало 600 тисяч гривень.

В свою чергу відповідь дав і сам директор, інформує WestNews. Він розповів, що після зустрічі з депутатом він звернувся в поліцію, у тому числі і кіберполіцію. Бо якщо є якісь порушення, хай компетентні органи розберуться, дослідять і винесуть відповідне рішення, а також подадуть до суду.

“17.07.2018 року близько 14.00 год. до мене прийшов Андріан Волгін. Я думав, що йдеться про вирішення якихось питань з юридичною аргументацією і документами  по апарату УЗД,  оскільки перед тим давав  відповідь на  його депутатське звернення, тому й запросив  депутата до кабінету. Втім, ситуація виявилась інакшою. Депутат Волгін вирішив розіграти театральну постановку. Він зайшов до мене у кабінет та поклав заздалегідь заготований пакет з сухарями на стіл. Потім увімкнув мобільний телефон у режим відеозйомки, наговорив купу звинувачень і жбурнув у мене сухарями. Відео з телефону виклав у соціальну мережу «Фейсбук»”, – говорить Сергій Стефанко.

Також від додає, що у відео  пан Волгін наголосив, що вартість такого апарату УЗД –  650 тис. грн., що втричі менше, ніж ми заплатили за це обладнання. При цьому депутат не повідомив інформації, яка фірма продає по такій дешевій ціні,  її реквізити, та про який саме апарат УЗД  йдеться, яка його комплектація.

“Новий апарат УЗД був доставлений у опечатаних ящиках. Обладнання виготовлене  18.05.2017 року, змонтоване постачальником, там  працюють усі системи і датчики. На апарат надали гарантію 12 місяців. Працівники УЗД відділення випробовували новий апарат  – він відповідає усім сучасним вимогам”, – пояснює директор.

Нагадаємо,  начальник відділу охорони здоров’я Марії Бойко надала роз’яснення зважаючи на звинувачення щодо недоцільного придбання УЗД-апарату для міського перинатального центру та у завищеній вартості для його придбання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перинатальний центр закупив обладнання у вигляді застарілого, того, що вийшов з виробництва, – Волгін. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

18.07.2018, 14:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X