Дітей з Києва, що отруїлись на Прикарпатті, виписано з лікарні

18.08.2019, 12:04  |  Автор:   Новак Оля

Як повідомляв раніше WestNews, на Прикарпатті отруїлося 13 дітей зі столиці.

Станом на 15.00 годину 17 серпня всіх дітей виписано з лікувального закладу. Причина захворювання та остаточний діагноз встановлюються. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що діти прибули на Прикарпаття 15 серпня з міста Києва групою з 30 чоловік на відпочинок до приватної садиби «Горицвіт». До садиби діти заселись о 14 годині.

До Івано-Франківська група прибула о 9-30 год. і снідала в одному із кафе міста.

О 14-20 год. діти пообідали в садибі «Горицвіт» і вже о 15 год. у них проявились перші ознаки погіршення самопочуття. О 23-20 год. 13 дітей віком від 11 до 18 років поступили до Верховинської ЦРЛ з попереднім діагнозом «гострий гастрит», ознаки захворювання: блювота, підвищена температура тіла 37,2-37,5°.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Держпродспоживслужбі Івано-Франківська розповіли подробиці масового отруєння дітей з Києва

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X