WestNews.com.ua

Дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу” у Богородчанах. ФОТО

30.05.2019, 11:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

За ініціативи районної федерації футболу 29 травня вп’яте на центральному стадіоні селища Богородчани проходив дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу», пише WestNews з посиланням на Богородчанську РДА.

Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом «футбол для всіх». Також варто відзначити, що змагалися діти переселенців та учасників АТО Фестиваль розпочався з підняття Державного Прапора та звучання Гімну України. Настоятелі храму Святого Івана Богослова УГКЦ о. Іван та о.Михайло  висловили слова благословення.

До присутніх звернулися заступник  голови райдержадміністрації Василь Поштарюк, перший заступник голови обласної федерації футболу Тарас Клим. Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.
В заході взяли участь учні 3-7 класів з 25 шкіл району.

Всі учасники фестивалю, а це – близько 200 дітей, отримали на згадку медалі які їм вручили депутат обласної ради Манолій Піцуряк та селищний голова Ростислав Заремба.

 Юні футболісти, серед яких третина дівчат, показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол та хокей на траві, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах.

Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, а й представники районного відділу міліції.

Команда Богородчанської школи №2, яка стала переможцем «Солодкого кубку», отримала смачний торт.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЬОГОДНІ НА ПРИКАРПАТТІ ЗНОВУ ВИРУВАТИМЕ СТИХІЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X