WestNews.com.ua

Дитячу лікарню Калуської ЦРЛ урочисто відкрили після ремонту. ФОТО

11.07.2019, 12:23  |  Автор:   Власенко Власта

У середу, 10 липня, відбулося відкриття педіатричного відділення для старших дітей у дитячій лікарні Калуської ЦРЛ після капітального ремонту, пише West News.

Ремонту тут не було довгих 13 років, особливої уваги потребував третій поверх, де розташований відділ старшого дитинства.

На ремонтні роботи було виділено 1 мільйон 100 тисяч гривень з бюджету міста за сприянням міського голови Ігоря Матвійчука.

За ці кошти працівники ТзОВ «Рембудвест» впродовж трьох місяців зробили капітальний ремонт третього поверху, а саме  : реконструкцію палат, ординаторських, сестринського поста, поміняли двері і сантехніку, на підлогу поклали плитку, побілили стіни. У відділенні є 1- та 2-місні палати з окремими санвузлами та 4- і 5-місні.  Також збільшили площу їдальні.

Окрім цього, закупили нові меблі для відділення. За словами головного лікаря Калуської ЦРЛ Івана Красійчука, на це витратили близько 400 тисяч гривень із благодійного фонду «Здоров’я Прикарпаття».

Також лікар розповідає, що до ремонту долучився меценат Василь Дзундза (ТзОВ «Весна»), який надав кошти сумою 25 тисяч гривень, за рахунок яких відремонтували одну з палат.

У рік у дитячій лікарні лікується більше 3 тисяч пацієнтів. Тож, зробивши ремонт, ми зробили велику справу для дітей і лікарів, – зауважив Іван Красійчук.

За традицією, оновлене відділення освятили.

На відкритті був присутній міський голова Ігор Матвійчук, який зазначив, що зробити ремонт відразу у всій дитячій лікарні не вийшло.

У другому півріччі планували розпочати також ремонт другого поверху. Проте виникло багато непередбачуваних витрат на ліквідацію збитків, завданих місту стихією і підтопленнями. Тому, очевидно, роботи доведеться перенести на наступний рік, – каже Ігор Матвійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Печеніжинська ОТГ отримала авто для медичної допомоги

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X