WestNews.com.ua

Дівчина з Коломиї: “Міс Україна – Всесвіт” чекає первістка. ФОТО

27.04.2020, 7:30  |  Автор:   Менів Андрій

31-річна Олеся Стефанко з Коломийщини, яка у 2011-му році завоювала звання першої віце-міс на конкурсі “Міс Всесвіт”, оголосила про вагітність.

Красуня, як відомо, уже понад три роки заміжня за айтішником з Білорусі, який багато років живе в Америці.

Судячи з Instagram Олесі, вони з чоловіком живуть у великому красивому будинку в Маямі. І поки коханий заробляє гроші, Стефанко веде спортивний блог. На неї підписано понад 800 тисяч людей. Про це повідомляє УП.

Три дні тому Стефанко наважилася оголосити, що чекає на первістка.

Варто додати, що Олеся Стефанко українська учасниця конкурсу краси «Міс Всесвіт». Переможниця конкурсу «Міс Україна  Всесвіт  2011». Представніця України на конкурсі «Міс Всесвіт 2011» у СанПаулу, де посіла 2ге місце, тобто стала «першою віцеМіс Всесвіт».

Закінчила 9 класів ЗОШ в с. Ковалівка та Коломийський економікоправовий коледж Київського національного торговельноекономічного університету.

Навчалася в Інституті прокуратури та слідства національного університету «Одеська юридична академія» (у момент проведення конкурсу «Міс Всесвіт 2011» була  на 5му курсі)Проживала в студентському гуртожитку при Юридичній академії в Одесі.

З 2014 року працює моделлю в Нью-Йорку, навчається на мистецтвознавця. У вересні 2016 року вийшла заміж за вихідця з Білорусі Сергія Алісєєнка, IT-спеціаліста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краса врятує світ: у Коломиї обрали “Княгиню Покуття”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X