WestNews.com.ua

Дівчинка з Коломийського району потребує коштів на лікування важкої хвороби

17.09.2019, 19:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Коломийському районі у селі Підгайчики одна мама виховує двох дітей, дівчаток, з інвалідністю. У меншої дитини синдром Вільямса, та прогресуючий сколіоз. У старшої дитини також прогресуючий сколіоз 4 ступеня та психічні розлади.

Обидві донечки не розмовляють, погано ходять, самостійно не їдять. Мама з дітьми живе на їхню пенсію – 4309.

На 23 вересня запланована поїздка до Києва, щоб зробити повне обстеження дитині та назчити дату операції. Мама плачучи в телефонній розмові, розповідає, що коштів немає навіть на обстеження дитини, а потрібно зробити МРТ та томографію в Охматдит, а далі назначати дату операції, сума якої близько 60.000 грн. МИ ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОПОМОГТИ ЗІБРАТИ КОШТИ ДЛЯ ЦИХ ДІТЕЙ, АДЖЕ ЦЕ СИЛЬНІ МУКИ ТА БІЛЬ, І ОДНІЙ МАМІ НІКОЛИ НЕ НАЗБИРАТИ ТАКОЇ СУМИ”, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці волонтерка Valeriya Kushnirenko.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті за тиждень збільшилася кількість хворих на кір

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X