WestNews.com.ua

Для прикарпатських водіїв запровадять нові штрафи за нетверезу їзду

03.12.2018, 14:46  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З 1 сiчня 2020 року прaвопорушники нeстимуть уже не адмiнiстративну вiдповiдальнiсть, а кримiнальну. А тaкож буде зaпровaджено нові штрафи.

“За кермування напідпитку передбачено штраф від одного до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів (17 000 — 34 000 гривень) з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років, — каже в коментарі газеті Експрес адвокат Дмитро Моргун. — А  якщо водій вдруге буде затриманий за кермом у нетверезому стані, штраф зросте до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (51 000 гривень). Права керування транспортними засобами при цьому позбавлять на строк від двох до трьох років.

І якщо раніше особу, що керувала транспортним засобом у стані сп’яніння, притягали до адміністративної відповідальності, то з набуттям чинності закону йтиметься вже про кримінальну відповідальність. Закон вводить визначення “кримінальний проступок”.

До слова, на Івано-Франківщині п’яний водій злетів у кювет з пасажирами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трилер по-франківськи: патрульні затримали водія-втікача. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X