WestNews.com.ua

Для розслідування “справ Майдану” у ДБР створили окремий підрозділ

19.11.2019, 19:15  |  Автор:   Хромей Зоряна

У центральному апараті Державного бюро розслідувань створено окремий підрозділ з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках.

Новостворений слідчий відділ отримає з Генеральної прокуратури України матеріали “справ Майдану” і продовжить досудове розслідування цих кримінальних проваджень.

Важливо: створення окремого підрозділу стало можливим лише за рахунок перерозподілу та скорочення посад в інших структурних підрозділах Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, 20 листопада 2019 року органи прокуратури припиняють досудове розслідування в існуючих кримінальних провадженнях та протягом трьох місяців передають їх до відповідних органів досудового розслідування. Органи прокуратури здійснюватимуть процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Сподіваюсь, я таки здолаю хворобу”: Піаніст Майдану потребує допомоги на лікування

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X