WestNews.com.ua

Для учасників АТО/ООС зведуть житловий будинок на Прикарпатті

25.04.2019, 9:45  |  Автор:   Власенко Власта

У Надвірнянському районі для учасників АТО/ООС побудують житловий будинок, інформує WestNews.

На пропозицію представників громадських організацій учасниківі ветеранів АТО щодо можливості будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках наданих учасникам АТО по вул. Рамішвілі у місті Надвірна відгукнулися керівники районної та міської влади.

Деталі майбутнього будівництва будуть обговорені під час наступних нарад. Позиція влади району і міста – це фінансова підтримка.

Нагадаємо, що у 2018 році членам сім’ї загиблого учасника АТО за кошти Державного бюджету придбано трьохкімнатну квартиру в Івано-Франківську.

До слова, за сприяння Олександра Шевченка діти та дружини загиблих українських воїнів побували у паризькій казці – Діснейленді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські діти – воїнам АТО. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X