WestNews.com.ua

Для українців, котрі постраждали внаслідок вибуху у Бейруті, створюють Фонд допомоги

10.08.2020, 11:39  |  Автор:   Хромей Зоряна

Внаслідок вибуху у Бейруті постраждало 12 українських сімей. Тож Громада Українців Лівану створює спеціальний Фонд для допомоги потерпілим.

Про це повідомила Громада Українців Лівану на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Люди потребують різноманітної допомоги від особистих речей, засобів гігієни, до будівельних матеріалів, меблів, побутової техніки, тощо.

Ми оголошуємо про створення “Фонду допомоги потерпілим українцям”, в який можна буде перерахувати гроші для закупівлі всього необхідного”, – йдеться у дописі

Також правління Громади створило “комітет з допомоги”, який буде координувати розподіл надходжень, прийматиме нові звернення і висвітлюватиме назагал усю діяльність з допомоги та звітність щодо розподілу грошей.

Переказати грошову допомогу можна по Western union на ім’я секретаря Громади українців Лівану Kateryna Kuchmarenko, телефон +96171530320.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Після вибуху у Бейруті сотні тварин змогли повернутись до своїх господарів. ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X