WestNews.com.ua

ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” поки не готове погасити борг у 14 млн грн

22.11.2020, 17:45  |  Автор:   Хромей Зоряна

Борг у 14 мільйонів гривень ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” не може погасити комунальному підприємству “Івано-Франківськводоекотехпром”.

Про це повідомив директор підприємства Євгеній Герасименко, пише WestNews із посиланням на Суспільне Карпати.

“Наразі ми не можемо погасити такий борг. Це дуже багато. В мене першочергово стоїть виплата заробітної плати. Також є розщеплення тих коштів, які нам надходять, на НАК “Нафтогаз”, “Івано-Франківськгаз”. І в мене залишається не так багато грошей, а ще потрібно на власні потреби і для поточних ремонтів”, – каже Герасименко.

Нагадаємо, КП “Івано-Франківськводоекотехпром” подав позов у суд на ДМП “Івано Франківськтеплокомуненерго” через несплату за послуги з 2017-го року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Судова “тяганина” дорожча за газовий борг: «Івано-Франківськгаз» подав на боржників до суду понад 2 тис. позовів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X