“Дні добросусідства”: на Закарпатті відкрили піший перехід до Польщі

01.05.2019, 18:49  |  Автор:   Власенко Власта

На Закарпатті протягом п’яти днів діятиме пішохідний перехідний пункт пропуску на кордоні з Польщею “Лубня – Волосате”. Скористатися ним можна з 1 по 5 травня з 8 до 20 години за київським часом, інформує WestNews.

Ініціативу реалізували у рамках акції “Дні добросусідства України та Польщі”, яку проводять в межах Закарпатської області (Україна) та Підкарпатського воєводства (Польща). Цьогоріч вона присвячена 15-й річниці вступу Польщі у Євросоюз, повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Ще одна причина – вивчити потенціал туристичного потоку з перспективою відкриття повноцінного пропускного пункту.

“Саме ця локація вже тривалий час розглядається як найбільш перспективна точка для функціонування повноцінного КПП, який має стати першим на українсько-польському кордоні в межах Закарпатської області”, – зазначили в ОДА.

Перетнути кордон можна за біометричним паспортом або Шенгенською візою.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року підніметься ціна  В Україні піднімуть вартість оформлення біометричних паспортів: ціни на оформлення закордонного біометричного паспорту та внутрішньої ID-картки. Нововведення мають поповнити місцеві бюджети на 200 мільйонів гривень.

Нова вартість оформлення біометричного паспорту:

  • до 20 робочих днів – 682 гривень (раніше – 557 гривень 32 копійки)
  • до 10 робочих днів – 1034 гривні (раніше – 810 гривень 32 копійки)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні призупиняють видачу закордонних паспортів та ID-карток

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X