WestNews.com.ua

До Дня Гідності та Свободи “Укрпошта” випустила нові поштові марки

21.11.2020, 19:38  |  Автор:   Хромей Зоряна

“Укрпошта” за ініціативи Українського інституту національної пам’яті вводить в обіг поштові марки «Лицарі духу. Діячі українського правозахисного руху». Ці марки випустили сьогодні, 21 листопада, спеціально до Дня Гідності та Свободи.

Марки випущено у вигляді зчіпки з трьох марок, на яких зображені українські громадські діячі — Михайло Горинь, Микола Руденко та Святослав Караванський. Автор поштових марок, конверту та штемпеля спецпогашення «Перший день» — художник Василь Василенко, інформує WestNews з посиланням на Вікна.

«Постаті, яким присвячена марка, — вихідці з різних куточків України, але їх об’єднує внутрішня гідність і сила духу, яка не дозволяла їм миритись із тоталітарною системою. Це справжні лицарі духу, які, пройшовши випробування радянських таборів, не зламалися, а продовжували відстоювати свободу та власні переконання», — відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Усього за 29 років незалежності України Укрпошта ввела в обіг майже 2000 сюжетів поштових марок, які можна придбати у поштових відділеннях або в інтернет-магазині Укрпошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Карпатах продовжують маркувати туристичні маршрути. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X