До Дня вишиванки в Галичі розмалюють центральний майдан

13.05.2019, 18:13  |  Автор:   Власенко Власта

До 16 травня на Майдані Різдва в Галичі планують розмалювати бруківку.

Про це написав журналіст “Галицького слова” Володимир Теслюк, інформує WestNews.

“Це буде доріжка, довжиною 40 метрів і 3 метри завширшки”, – розповіла “Галицькому слову” директор Малої академії народних ремесел м.Галич Стефанія Сидорук.

За її словами, доріжка буде розмальована в галицьких кольорах з використанням давніх орнаментів, запозичених з розписів храму Св.Пантелеймона. Сетефанія Стефанівна зазначає. що остаточний малюнок на бруківці може дещо відрізнятися від ескізу, який вона розробила, але це суттєво не вплине на його вигляд і прикрасить центральну площу перед пам’ятником Королю Данилові Галицькому.

Сьогодні, 13 травня, викладачі Малої академії приступили до розмітки майбутнього орнаменту та нанесення першого грунтового шару зносостійкої фарби. Наступні два дні до них долучаться учні академії. Загалом на бруківку буде нанесено три шари фарби.

Така ініціатива визрівала у галичан вже давно. Її підтримало керівництво міста і району та виділило для реалізації цього проекту необхідну суму грошей на придбання фарб, а це близько 10 тисяч грн.

Тож, якщо погода не заважатиме, то галичан і гостей міста до Дня вишиванки очікуватиме приємний сюрприз – урочисте відкриття “вишиваної” доріжки.

До слова, у Франківську відбудеться фестиваль “Вгору серця”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арт-терапія “Літає фарба”. В Івано-Франківську створять мурал у Палаці Потоцьких

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X