WestNews.com.ua
14.02.2019, 16:07  |  Автор:   Пилипів Ірина

До Дня закоханих: зворушливий романс франківської зірки шоу «Хата на тата». ВІДЕО

Франківський композитор і виконавець Роман Бойчук після пережитого шоу «Хата на тата», написав ліричний романс про кохання «Ти моє все» та присвятив його коханій дружині.

Романс франківця потрапив у ТОП-7 нових пісень про кохання до  Дня закоханих, інформує  WestNews з посиланням на  Телегід.

“Мене називають «невиправним романтиком» і просять не виправлятися, – розповідає Роман Бойчук. – Справді левова частка моєї творчості це лірика про кохання. І, власне ця моя нова пісня, романс «Ти – моє все» – одна із них. Текст пісні писався під впливом отриманого від дружини листа та пережитого тижня без неї за час зйомок телешоу «Хата на тата». Надзвичайно тонко відчув мої емоції в тексті композитор Роман Вишневський, доказом чого стала сама пісня. І так на душі стає тепло і приємно, коли читаю в коментарях до романсу на кшталт: «… це гімн кохання», »… ідеальна пісня для освідчення», «… те, що треба для першого танцю молодят», тощо … наближається День святого Валентина!”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14 лютого: свята, іменини, прикмети, традиції, факти, день в історії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X