WestNews.com.ua

До флеш-мобу «Я – бандерівець» приєднуються прикарпатські правоохоронці

11.02.2019, 8:19  |  Автор:   Власенко Власта

У Національній та патрульній поліції запустили флешмоб «Я – бандерівець». Так останні  хочуть вибачитися за дії одного з правоохоронців, який під час сутички та затримання учасників руху С14 біля Подільського райвідділку поліції Києва вигукнув «Лягай, Бандера!».

Як повідомляє WestNews з посиланням на Leopolis, зокрема, відповідні дописи на своїх сторінках у «Facebook» розмістили керівник Нацполіції Сергій Князєв, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, глава Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький, радник глави МВС Зорян Шкіряк керівник львівських патрульних Роман Пилипенко та інші.

Також до флеш-мобу вже приєднався і екс-керівник Патрульної поліції Івано-Франківська, а нині – начальник управління превентивної діяльності в поліції Хмельницької області Дмитро Міхалець.

Окрім того, до акції долучився заступник начальника УПП в Івано-Франківській області Андрій Тірон.

Я – Бандера!
Я – офіцер поліції!
Я служу українському народу!
Я не підримую заклики: “Ложись, Бандера”!
Я не підтримую захоплень будь-яких будівель!
Я захищаю та буду захищати свою країну та свій народ!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шкільна безпека: як в Івано-Франківську атовці будуть охороняти навчальні заклади

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X