WestNews.com.ua

До Франківська приїхали нові турецькі автобуси. ФОТО

22.10.2020, 15:17  |  Автор:   Люся Грибик

4 нові автобуси МАЗ вже приїхали до Івано-Франківська. Вони дещо відрізняються від тих, які вже їздять вулицями міста.

Якщо попередні 52 автобуси були 12-метрові, то ці трохи менші – 9-метрові. Завдяки цьому, можна буде забезпечити маршрутами дрібні вулиці та приміські села, пише WestNews.

Автобуси місткі – 27 сидячих і дещо менше стоячих місць. Виїдуть на вулиці міста вони до кінця місяця. А вже в п’ятницю з Туреччини вилетять ще п’ять 9-метрових «Guleryuz». Автобуси цього виробника вже їздять вулицями Івано-Франківська.

«Міська рада своїм рішенням дала нам дозвіл на придбання 9-и автобусів. Перші 4 приїхали нині до нас. Вони менші, але в них таки є дещо спільне – комфорт та доступність. Тобто вони низькопідлогові та пристосовані для перевезення маломобільних груп населення. На жаль, українські виробники не мають низькопідлогових автобусів такого класу. Тому замовили ці. Очікуємо, що зможемо запустити ще 2-3 комунальні маршрути», – розповів директор КП “Електроавтотранс” ІФ Віталій Голутяк.

Завдяки своїм меншим габаритам, ці автобуси зможуть їздити меншими вулицями. Наприклад тими, де б не пройде 12-метровий автобус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд виділив додаткові кошти на забезпечення шкіл дезінфекторами: яку суму отримала Івано-Франківщина?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X