WestNews.com.ua

До Івано-Франківщини прибули представники ООН: яка мета візиту. ФОТО

08.07.2020, 22:25  |  Автор:   Хромей Зоряна

Восьмого липня до Ланчина прибула група представників ООН з метою вивчення ситуації у постраждалих від повені.

Про візит представників ООН повідомили у мережі Фейсбук на сторінці Надвірнянського РВ У ДСНС України в Івано-Франківскій області.

“Ми зацікавлені ознайомитися з ситуацією, зі станом здоров’я мешканців громади, які постраждали від повені. Особливо нас цікавить стан води, гігієна і санітарія. Після цього відрядження ми оперативно підготуємо оцінку ситуації і подивимося, чи потребує ваша громада нагальної короткотермінової допомоги, чи довготермінової, і якої саме”, – сказав під час зустрічі з селищним головою Володимиром Поповичем та заступником голови Михайлом Греськом постійний координатор системи ООН в Україні.

Представники ООН побували у сім’ях, оселі яких повністю зруйновано внаслідок повені.

“Нас цікавить, як стихія вплинула на можливості людей заробляти, на приватний бізнес, а також, чи є в регіоні хімічна , екологічна загроза; чи проводяться такі обстеження і які запобіжні заходи вживаються», -зазначив О’Доннел.

Також представників ООН цікавило, як діє система страхування, який вплив матиме ситуація, що склалася унаслідок стихії, на децентралізацію влади у державі в майбутньому, тощо.

Світлина від Надвірнянський РВ У ДСНС України в Івано-Франківскій області.

У свою чергу, селищний голова поінформував представників ООН про ситуацію, яка склалася в Ланчинській громаді внаслідок небувалої повені. протягом 23 червня 2020 року стихія завдала великих збитків, через сильні зливи піднявся рівень води у річці Прут та потічках Урюк та Кобилиця. Сильний схиловий стік зносив все на своєму шляху: будівлі, паркани, дерева, машини. Шкоди завдано по всіх населених пунктах та найбільше постраждали мешканці Заріки в селищі Ланчин. Пошкоджені дороги, підтоплено та пошкоджено берегоукріплення та пішохідні мости.

Зокрема, Володимир Попович повідомив, що на даний час у постраждалих повністю відновлено газопостачання та електропостачання.

Варто зазначити, що голова звернув увагу на хід відновлювальних робіт доріг та залучення технічних засобів.

Ознайомившись із наслідками стихійного лиха і ходом їх подолання, експерти ООН підготують висновки як на урядовому, так і на місцевому рівнях з метою запобігти подібним природним катаклізмам у майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Внаслідок негоди села Косівського та Верховинського районів залишилися без транспортного сполучення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X