WestNews.com.ua

До Івано-Франківська може “зайти” польська авіакомпанія

19.11.2018, 15:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В авіакомпанії LOT не виключають потенційну можливість запустити в майбутньому рейси з Польщі в Івано-Франківськ.

Про це в інтерв’ю ЦТС розповів операційний директор LOT Мачей Вільк, інформує WestNews.

“Я бачу в майбутньому ще кілька десятків міст в нашому регіоні, куди ми потенційно могли б відкрити рейси, виходячи з цієї логіки . Серед них – Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк або Рівне. Єдине, що зараз нас в цьому обмежує – це дефіцит слотів в аеропорту Шопена “, – поділився планами Мачей Вільк.

До слова, стало відомо, чому над Прикарпаттям літали гелікоптери.

Під прикриттям ударних вертольотів Мі-24, на галявинах, прямо посеред складної місцевості Карпатських гір на кількох вертольотах десантно-штурмові загони здійснили висадку посадочним способом (по штурмовому та за допомогою спеціального обладнання). Після цього штурмові загони вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівні висоти та рубежі. Згодом, для підсилення десанту підійшла бронегрупа з артилерією.

До речі, такі навчально-бойові завдання проходили одночасно в кількох районах Західної України, причому одночасно. Свою майстерність, злагодженість та уміння діяти на незнайомій місцевості продемонстрували не лише десантники, а і підрозділи армійської авіації Сухопутних військ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську вперше пройшов пленер-фестиваль авіамоделювання. ФОТО

19.11.2018, 15:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X