До Івано-Франківська прибули обіцяні “пакунки малюка”

10.12.2018, 18:21  |  Автор:   Власенко Власта

Обіцяні пакунки для новонароджених прибули на Прикарпаття із запізненням на понад три місяці.

Про це у коментарі WestNews розповів директор департаменту соціальної політики Івано-Франківського міськвиконкому Василь Семанюк.

Сьогодні, 10 грудня, на Прикарпаття прибула перша партія пакунків малюка – 462 бейбі-бокси. Їх відразу почали роздавати батькам малюків, які народилися з початку вересня цього року.

“Ми розпаковуємо пакунки у присутності батьків. Вони дивляться, чи все наявне зі списку, і тоді підписується акт. Поки що негативу з боку батьків ніякого не було. Можливо, дома, коли більше вивчатимуть його, то щось помітять. Це тільки перший день видачі, тому важко повністю оцінити реакції батьків,” – зазначив Василь Семанюк.

Департамент отримав близько 600 заяв від матерів на отримання “пакунку малюка”, тому через декілька днів обіцяли довезти решта бейбі-боксів, яких не вистачає.

Наступні “пакунки малюка” планують завозити одразу в пологові, і вже там матері одразу отримуватимуть подарунковий пакет.

Нагадаємо, уряд анонсував, що з 1 вересня кожній родині, в якої народилося дитя, у пологовому відділенні вручатимуть «Пакет малюка» ( бейбі-бокс), в якому будуть найнеобхідніші речі для немовляти. Вартість такого пакета – майже 5 тисяч грн.

У бейбі-боксі, як запевняли урядовці, має бути 25 необхідних речей для новонароджених.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік на посаді: які зміни відбулися у пологовому будинку Івано-Франківська під керівництвом Сергія Стефанка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X