До кінця року на виплату зарплати прикарпатським медикам бракує 77 мільйонів гривень

До кінця року на виплату заробітної плати медичним працівникам області бракує 77 мільйонів гривень.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Передає WestNews з посиланням на pravda.if.ua.

Як розповів заступник директора профільного департаменту Микола Стовбан, наразі в більшості районів області виплачено до 50 відсотків заплат за листопад.

В свою чергу директор департаменту фінансів Ірина Мацьків поінформувала, що до кінця року очікується додаткова стабілізаційна субвенція з державного бюджету на виплату заробітної плати. Однак, про яку суму йдеться, поки що не відомо.

Разом з тим, член комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Микола Ілюк поцікавився у фінансистів, чи вистачить наступної дотації для покриття заборгованості. Адже, за його словами, у Верховинському районі попередніх дотаційних коштів не вистачило навіть на місячний фонд. Відтак, депутат попросив врахувати це при наступному розподілі стабілізаційної дотації.

Перший заступник голови облради Гладій запевнив, що питання виплати зарплати працівникам бюджетної сфери, в тому числі медикам, постійно на контролі депутатів.

“Наприкінці грудня ми плануємо провести бюджетну сесію. І вже з наступного тижня розпочинаємо бюджетний процес. Є домовленість з обласною державною адміністрацією про те, що основні показники проекту обласного бюджету на 2017 рік будемо детально аналізувати. Ніхто не буде приймати цифри, якщо сьогодні вони показуватимуть неспроможність тієї чи іншої галузі”, – резюмував Василь Гладій.

Він також запропонував депутатам провести окреме тематичне засідання комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Де б проаналізували параметри фінансування галузі охорони здоров’я в проекті обласного бюджету на 2017 рік.

Читайте також: Поліція взялась за переплату 6 мільйонів за медобладнання в часи Януковича у Франківську

Коментарі:

Comments are closed.