WestNews.com.ua

Доброчесність та якість освіти: один із франківських університетів працюватиме з американцями

20.11.2020, 20:16  |  Автор:   Люся Грибик

Прикарпатський національний університет став фіналістом проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative).

Загалом у конкурсі брало участь 153 заклади вищої освіти України, пише WestNews з посиланням на пресслужбу університету.

Проєкт Academic IQ реалізується організацією “Американські Ради з міжнародної освіти” у співпраці із Міністерством освіти і науки України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Посольства США в України.

Його діяльність спрямована на підтримку українських закладів вищої освіти задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти. Він триватиме до  30 липня 2022 року. У програмі втілення проєкту передбачається, зокрема, проведення тренінгів, навчальних заходів для представників ЗВО з методик викладання, оновлення навчальних програм, інших супровідних тематик.

В рамках реалізації проєкту незабаром буде укладено Меморандум про співпрацю Прикарпатського національного університету з Американськими Радами, який окреслюватиме основні елементи подальшої співпраці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті визначили кращих вчителів трудового навчання, української мови та математики. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X