WestNews.com.ua

Доброго ранку та вдалого дня: чим цікаве сьоме червня

07.06.2020, 9:00  |  Автор:   Хромей Зоряна

У щоденній рутині іноді легко пропустити деталі, які можуть бути важливими або ж просто піднімуть настрій. Кожного нового дня в історії траплялось щось цікаве та варте нашої уваги, тож WestNews пропонує добірку коротких фактів про 7 червня.

У цей день світ відзначає: 

День меліоратора

Меліорація, є роботи по поліпшенню способів раціонального використання природи. Вони полягають в ефективному підвищенні продуктивної сили землі і її поліпшенню, оздоровленню природного середовища в цілому. В основі, меліорацію застосовують до грунтів, проте є і меліорація лісів, водойм, луків і будь-якого іншого ландшафту, де поліпшення якості природи має виправданний сенс. Наприклад, це боротьба із зсувами або снігозатримання, розмиви або затоплення. Осушення, зрошення або обводнення.

Серед типів меліорації можуть зустрічатися гідромеліорація, культуртехнічна меліорація і навіть хімічна меліорація. Протягом десятиліть наука про сільське господарство концентрувалася на стимулювання виробництва через розробку нових технологій.

День працівників водного господарства України

Водне господарство України тісно пов’язане з усіма галузями народного господарства і впливає на розвиток і розміщення продуктивних сил. Воно має вирішальне значення в забезпеченні необхідних соціальних і побутових умов життя населення.

Всі функції, які пов’язані з регулюванням водних ресурсів, їх збереженням, використанням і відведенням використаної води, а також із запобіганням руйнівної дії вод, тісно переплетені між собою.

Православна церква сьомого червня святкує День Святої Трійці (Зелені свята)

Трійця після Різдва та Великодня, вважалася в народі одним з найбільших та найшанованіших свят. Зрозуміло, що початки пошанування цього дня сформувалися ще в дохристиянських віруваннях. Тому у давнині пращури-українці пов’язували трійчанські, тройзільчасті свята з буянням сил природи та на знак поваги до неї. Тому й звичай прикрашати оселі різноманітним зіллям та гілками дерев дійшов до наших часів.

У давнину у перший день Трійці дівчата йшли у поле або до лісу, плели вінки та використовували як обереги Петрівки, щоб у цей час русалки не залоскотали, адже після Зелених свят починається Русальний тиждень, коли, вважалося, що ці міфологічні істоти дуже сильні.

Трійця-2020: чим не можна прикрашати будинок на Зелені свята

Іменини: Вікторія, Олена, Іван, Інокентій, Федір

Прикмети:

 • На горобині багато квітів – буде врожай хліба.
 • Якщо листя на деревах зблякли, то завелася медяна роса.
 • Пізній колір горобини обіцяє довгу осінь.
 • Багато роси – до хорошого урожаю.
 • Велика роса – до врожаю конопель та льону.

Що не варто робити:

 • Перед далекою дорогою або перед походом у ліс чи в гори, не можна нічого зашивати.
 • Не можна бігати босоніж по траві – захворієте дуже серйозною хворобою.
 • Не можна на росу випускати і тварин.
 • Подружжю краще відмовитися від близькості, тому що дитина, яка була зачата в цей день, виросте нетямущою і ледачою.
 • Залишений на ніч немитий посуд – до сварки у сім’ї.
 • Не варто робити ніяких грошових розрахунків ввечері – до фінансових втрат.
 • Сон з 6 на 7 червня віщий, але виповниться не скоро.
 • Сновидіння, що приснилося вдень 7 червня, здійсниться через шість місяців. Не варто про нього комусь розповідати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Що нам віщують зорі: гороскоп на 7 червня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X