WestNews.com.ua

Добровільне об’єднання: депутати підтримали приєднання до Івано-Франківської МТГ ще трьох населених пунктів

20.11.2019, 10:47  |  Автор:   Менів Андрій

У середу, 20 листопада, в Івано-Франківську розпочала свою роботу позачергова 33-тя сесія міської ради, інформує WestNews.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про схвалення проектів рішень щодо добровільного приєднання Березівської, Колодіївської та Підпечарської сільських територіальних громад до Івано-Франківської міської територіально громади.

«Станом на сьогодні діє єдиний закон про добровільне приєднання. Ми діємо за принципом добровільності, щоб творити одну франківську родину. А час покаже. Це непростий процес. Але вже можу сказати, що ми вже маємо позитивний ефект.

Нам зменшили реверсну дотацію на 7 мільйонів, натомість, була збільшена медична субвенція для територіальної громади. Тобто це є теж додаткова можливість ці кошти вкладати в ті села, які до нас приєдналися», – наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«У Верховній Раді активно обговорюють ще це добровільне об’єднання, далі буде недобровільне. Тобто, тепер на рівні голови ОДА та голови обласної ради будуть прийматися рішення, тобто, це прискорить цей процес. Тобто, Івано-Франківська міська рада може тішитися, що ми правильно працюємо, в межах добровільності», – додала Народний депутат України Оксана Савчук.

За це рішення проголосували 24 народні обранці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«Свою домівку ми будемо захищати», – мешканці Хоткевича звернулися до депутатів міськради. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X