WestNews.com.ua

Дочекалися: вулицю Озаркевича почали капітально ремонтувати. ФОТО

06.08.2020, 11:25  |  Автор:   Хромей Зоряна

Невелика вулиця у центрі Франківська вже достатньо довгий час потребувала наведення ладу, бо ще донедавна там було важко пройти, не те що проїхати.

Тож Управління капітального будівництва МВК та підрядна компанія днями розпочали капітальний ремонт на вулиці Озаркевича.

Відповідно до проекту, вулиця складатиметься з двох зон: для автомобілів та пішоходів. На деяких ділянках робітники вже встигли викласти тротуари.

Також будівельники ведуть роботу над реконструкцією дощової каналізації, аби під час дощу вулиця не перетворювалась на одну суцільну калюжу.

Нагадаємо, на ремонт вулиці Озаркевича з міського бюджету цьогоріч виділили 1,9 мільйона гривень.

Світлина від Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.Світлина від Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.Світлина від Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.Світлина від Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Станіславів вчора і сьогодні: як виглядали вулиця Озаркевича 100 років тому. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X