WestNews.com.ua

Docudays UA: Франківську знову прийматиме фестиваль документального кіно про права людини

02.12.2019, 11:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У грудні Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA подорожуватиме Прикарпаттям. З цього приводу 2 грудня в Івано-Франківську «Urban Space 100» відбулася пресконцеренція, пише WestNews.

Організатори ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” та ГО “СТАН” презентували програму цьогорічного фестивалю документального кіно про права людини та детально розкажуть про тематику фільмів, які мешканці міста зможуть переглянути на різноманітних локаціях. А також про правозахисні заходи та дискусії, які будуть їх супроводжувати.

Ще однією знаковою подією цьогорічного фестивалю буде візит італійської режисерки Міколь Рубіні, яка знімала на території області документальний фільм “Шлях до гір”.

Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

«Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином ми сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.  Реалізуючи нашу місію, ми сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні», – наголосили адміністори.

Додамо, що фестиваль – неполітичний і некомерційний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Metallica, Время и стекло, Гаррі Поттер, вистави та класика: ТОП-13 подій тижня в Івано-Франківськ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X