Долинський солевиварювальний комбінат вимагають повернути державі

22.05.2019, 16:45  |  Автор:   Власенко Власта

Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури до Господарського суду Івано-Франківської області внесено позовну заяву про визнання права власності за державою в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України. А саме: на майновий комплекс колишнього Долинського солевиварювального комбінату вартістю більше 400 тис грн.

Про це пише WestNews з посиланням на прокуратуру Івано-Франківської області.

Встановлено, що на балансі державного підприємства «Долинський солевиварювальний комбінат» та у віданні Міністерства аграрної політики та продовольства України перебуває державне нерухоме майно, а саме майновий комплекс колишнього Долинського солевиварювального комбінату. У 2007 році без згоди Міністерства аграрної політики та продовольства України та за відсутності відповідних повноважень на підставі рішення Долинської міської ради вищевказаний майновий комплекс передано до комунальної власності, тобто орган місцевого самоврядування протиправно, в порушення вимог діючого законодавства, без відповідного погодження уповноваженого органу прийняв у комунальну власність майно, яке перебуває у державній власності.

Наразі триває судовий розгляд.

До слова, на Прикарпатті прокуратура продовжує боротьбу з незаконним видобуванням піщано-гравійної суміші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура повернула Івано-Франківську землю, вартість якої більше півмільйона гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X